O nás

Jazyková škola Kalithea

Sme súkromná jazyková škola, ktorá sa zaoberá výučbou cudzích jazykov od roku 2004. Celá výučba je zameraná na rozprávanie, čiže komunikáciu v anglickom jazyku. Ponúkame iba 4 kurzy, ktoré sú efektívne naplánované a rozdelené.

Náš individuálny kurz anglického jazyka s mentorom je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť komunikovať plynule so správnym prízvukom a bez stresu. Rýchlo, pohodlne a v pohodlí svojho domova, bez nekonečného drilovania slovíčok a gramatiky. Učte sa tak, ako sa učia ľudia, ktorí ovládajú viac cudzích jazykov.

POZRIEŤ PONUKU KURZOV
Rozpravanie

Naši študenti hovoria

Po dvoch deťoch na materskej, sa mi zdalo, že som všetko zabudla. Vďaka kurzom, ktoré sú cez skype, sa mi podarilo rýchlo dostať späť a navyše v business english som sa veľmi zlepšila. Pre všetky mamičky na MD určite veľmi príjemne spestrenie ale hlavne to funguje.

Mirka N. Kurz 2, 3

Kurz Business English 3 mi pomohol v mojej práci, určite doporučujem každému, kto v práci používa English

Šimon J. Kurz 3

Nemčinu používam denno denne, ale chcela som sa naučiť aj angličtinu. Vďaka počúvaniu nahrávok som sa veľmi rýchlo dostala aj do angličtiny. A hodiny cez skype face to face, sú úplne top, šetria kopec času a energie.

Andrea E. Kurz 1, 2

chart_icon

1 Rok štúdia

chart_icon

280 Absolventov

chart_icon

4 Úrovne kurzov

chart_icon

14Rokov Skúseností

Naši učitelia

#

Beata Slocíková
mentorka


Vzdelanie : Ekonomická univerzita

#

Petra Šlachtová
mentorka


Vzdelanie: Fakulta manažmentu & pedagogická fakulta